Klimkovice jsou poklidným a z pohledu občanské vybavenosti zároveň dostatečně zařízeným lázeňským městem. Město spojuje přírodní plochy s vymoženostmi lázeňského města, přičemž obojí máte na dosah ruky. Z hlediska městské infrastruktury nelze Klimkovicím vlastně nic zásadního vytknout.

Potenciální zájemci o bydlení v lázeňském městečku ocení dostupné služby mateřské, základní a lidové školy nebo městské knihovny.

Je zde středně velké obchodní středisko s nabídkou nejrůznějšího zboží. Ve městě se nachází policejní služebna, pobočka České pošty, bankomat, lékárna, zdravotní středisko nebo také několik restaurací všeho druhu.

V Klimkovicích najdete zároveň i další volnočasové aktivity jako je například využití sportovně relaxačního centra, či pivních a vinných lázní.

V prostorech nedalekých jodobromových lázní je k dispozici možnost využití léčebných nebo relaxačních kůr a procedur nabízených tímto zařízením. Lázně Klimkovice jsou specializované pro léčení nemocí pohybového ústrojí, neurologických a gynekologických, onemocnění oběhového systému a poruch látkové výměny.

Společně s tím máte v okamžiku, kdy se rozhodnete vyrazit do nedaleké moravskoslezské metropole Ostravy, několik možností dopravy. Za pár minut chůze dojdete k autobusovým zastávkám. Variantou je jízda vlastním autem po dálnici, do centra Ostravy trvající méně než čtvrthodinku. V rámci Klimkovice můžete využít městské elektrotaxi s příznivou cenou pro občany města.


Místo, kde bude stát Váš nový dům, najdete v Klimkovicích